Menu

CEFEP 2

W celu zapewnienia nowych i skutecznych rozwiązań dla różnych zastosowań izolacyjnych, K-FLEX nieustannie inwestuje w badania i rozwój, dzięki czemu wprowadzamy coraz to bardziej innowacyjne produkty. W ostatnim czasie K-FLEX został członkiem CEFEP (Europejskiej Grupy zrzeszającej branżę PEF i FEF), której celem jest produkcja i dostawy materiałów, które spełniają standardy europejskie (EN) w kształcie zatwierdzonym przez Europejski Komitet Normalizacyjny (CEN).

CEFEP powstała pod patronatem Güteschutzgemeinschaft Hartschaum eV (Celle) w 2012 roku. Swoją doświadczenie kształtuje w oparciu o wiedzę rynkową swoich członków. Grupa zamierza przedstawiać zalety swoich produktów na rynku europejskim, niezależnie od producenta.

Firmy członkowskie CEFEP muszą przestrzegać ścisłych procedur, aby zapewnić maksymalną skuteczność pianek technicznych dla ochrony rur, zbiorników i różnych elementów przed stratami energii, korozji i kondensacji. Izolacje FEF i PEF zmniejszają hałas od przepływu cieczy, są bardzo odporne i nie szkodliwe dla zdrowia. Oprócz tego, ich użycie zmniejsza straty energii

Nowy portal www.cefep.eu zawiera szczegółowe informacje na temat głównych obszarów zastosowań dla izolacji FEF i PEF, zastosowań przemysłowych i istotne korzyści płynące z tych produktów.

back to top
  • 1
  • 2

Rozbudowa zakładu K-FLEX - zmi…

Rozbudowa zakładu K-FLEX - zmiana terminu wysyłek

W związku z planowaną rozbudową zakładu K-Flex w miejscowości Wielenin...

K-FLEX członkiem CEFEP

K-FLEX członkiem CEFEP

W celu zapewnienia nowych i skutecznych rozwiązań dla różnych zastosowań...

Aplikacje akustyczne

Aplikacje akustyczne

Bez względu na to czy będzie to mieszkanie, praca czy...

Taśmy K-FLEX

Taśmy K-FLEX

K-FLEX poszerzył swoją ofertę o taśmy dla HVAC i zastosowań przemysłowych.

Kongres Dźwięk i Wibracje

Kongres Dźwięk i Wibracje

K-FLEX wziął udział w 22 Międzynarodowym Kongresie Dźwięku i Wibracji...

LEPSZE WŁAŚCIWOŚCI

LEPSZE WŁAŚCIWOŚCI

K-FLEX  osiągnął poprawę właściwości fizykochemicznych dla produktu K-FLEX ST   Nowa klasyfikacja ogniowa...