Otuliny, otulina - K-Flex

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX.

Aktualnie do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w okolicach Uniejowa poszukujemy osoby na stanowisko:

BRYGADZISTA W DZIALE PRODUKCJI / KIEROWNIK ZMIANOWY

Miejsce pracy: Uniejów (okolice)

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • organizowanie i planowanie procesów produkcyjnych
  • dbanie o terminowość, efektywność oraz jakość pracy działu produkcji
  • nadzór na grupą podległych pracowników
  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem w firmie produkcyjnej
  • dobra, ogólna wiedza techniczna,
  • umiejętność identyfikacji problemów i ich rozwiązywania
  • biegła znajomość MS Office
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu oraz predyspozycje do zarządzania ludźmi

Oferujemy:

  • stabilną pracę w postępowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagradzania adekwatny do posiadanych umiejętności
  • stanowisko pracy wyposażone w nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach prototypowych, innowacyjnych
  • interesujące wyzwania przy realizacji działań
  • udział w rozwoju firmy
  • szkolenia, możliwość uzyskania dodatkowych  uprawnień, certyfikatów

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

back to top