Otuliny, otulina - K-Flex

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX.

Aktualnie do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w okolicach Uniejowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Uniejów (okolice)

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych poprzez: bieżącą konserwację oraz naprawę maszyn i urządzeń, wsparcie Operatorów przy regulacjach maszyn, udział w projektach optymalizacyjnych w obszarze Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie o kierunku elektrycznym/ mechanicznym,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne (SEP 1 kV),
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • Zaangażowanie  i motywacja do podnoszenia własnych kompetencji,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Chętnie podejmiemy współpracę z absolwentami szkół o profilu technicznym lub studentami ostatnich lat studiów.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • Możliwość dalszego rozwoju w postaci szkoleń zawodowych a także możliwość uzyskania niezbędnych uprawnień
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę
  • Pakiet dodatkowych benefitów ( karty podarunkowe, dodatek finansowy do wypoczynku, )
  • Przyjazną  i otwartą atmosferę pracy.

CV prosimy wysyłać na adres: praca @ k-flex.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

back to top