Otuliny, otulina - K-Flex

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX.

Aktualnie do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w okolicach Uniejowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik działu kontroli jakości

Miejsce pracy: Uniejów (okolice)

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Systematyczna kontrola produkcyjna półproduktów i produktów gotowych oraz prowadzenie odpowiednich zapisów,
  • Prowadzenie na bieżąco działań dotyczących jakości, wynikających z odpowiednich procedur i Instrukcji systemu jakości,
  • Informowanie dozoru działu produkcyjnego o niezgodności w procesie produkcyjnym,
  • Oznaczanie wyrobów, określające ich status kontroli,
  • Oznaczanie partii wyrobów niezgodnych z wymogami,
  • Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Dokonywanie odpowiednich zapisów z kontroli międzyoperacyjnych i odbiorczych,
  • Nadzór nad wzorami produkcyjnymi i dokumentami związanymi,
  • Współuczestnictwo w stymulowaniu działań w zakresie poprawy jakości

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność
  • konsekwencja w działaniu, umiejętność współpracy w grupie
  • doświadczenie na produkcji – dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

back to top