Otuliny, otulina - K-Flex

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX.

Aktualnie do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w okolicach Uniejowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Uniejów (okolice)

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie potencjalnych dostawców surowców i opakowań oraz negocjowanie warunków zakupu,
  • aktywne poszukiwanie krajowych i zagranicznych dostawców usług oraz materiałów i surowców, negocjacje handlowe, wybór najbardziej optymalnych źródeł zaopatrzenia, przy jednoczesnym uwzględnieniu parametrów jakościowych,
  • realizacja procesu kwalifikacji dostawców (ocena współpracy z dostawcą),
  • współpraca z kontrahentami i jej podtrzymywanie w oparciu o długofalowe relacje,
  • obsługa procesu logistyczno-zakupowego w systemie ERP i WMS,
  • rozeznanie i monitorowanie trendów rynkowych w celu optymalizacji kosztów zakupów,
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących zakupów,
  • monitorowanie i raportowanie wszystkich dysfunkcji oraz bieżące rozwiązywanie pojawiających się trudności, w tym obsługa reklamacji,
  • przygotowywanie zamówień do akceptacji oraz ich realizacja,
  • nadzorowanie terminowości dostaw,
  • bieżące składanie zamówień do dostawców zachowaniu optymalnego poziomu zapasów magazynowych oraz wprowadzanie dostaw do systemu,
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, i/lub zarządzanie, logistyka,
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w Dziale Zakupów dużej w firmie produkcyjnej,
  • mile widziana znajomość surowców chemicznych,
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów,
  • komunikatywna znajomość język angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • samodzielność, inicjatywa i determinacja w działaniu,
  • zdolności negocjacyjne, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzanych zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania strategicznego,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym,
  • współpracę z doświadczonym zespołem,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

back to top