Otuliny, otulina - K-Flex

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX.

Aktualnie do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w okolicach Uniejowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog - pracownik działu B+R

Miejsce pracy: Uniejów (okolice)

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za  stan, aktualizację i zgodność dokumentacji  technologicznej dotyczącej wyrobów gotowych oraz surowców,
  • Bieżąca  kontrola wyników  badań wyrobów gotowych  a także analiza przyczyn odchyleń uzyskiwanych parametrów,
  • Wdrażanie zmian dla wyrobów, których  wyniki  parametrów są niezgodne,
  • Bieżąca kontrola wyników badań  zwalniających surowce do produkcji, a także podejmowanie  decyzji dot. surowców  zatrzymanych i zareklamowanych,
  • Optymalizacja  parametrów  procesu produkcji   wyrobów  gotowych pozwalająca na doskonalenie procesu, optymalizowanie  kosztów  produkcji i poprawę  jakości  wyrobu,
  • Przygotowywanie ofert  technicznych wyrobów gotowych oraz obsługa techniczna  klientów,
  • Osiąganie najlepszych rezultatów w zakresie bezpieczeństwa, kosztów i ciągłej poprawy wyników.
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących obszaru odpowiedzialności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa),
  • Znajomość procesu wulkanizacji i spieniania kauczuku,
  • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolnych, używanych w procesach przetwórstwa kauczuku
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością (ISO 9001, 14001,),
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność komunikacji oraz współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji,
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania kwalifikacji,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia i szanse na rozwój,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dynamicznym zespole.

CV prosimy wysyłać na adres: praca @ k-flex.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

back to top